top of page

REFERENCE

Jonáš Růžička

Java Developer | České Budějovice | zprostředkování nové práce

Rád bych Vám chtěl touto cestou poděkovat za Váš profesionální přístup, kdy jste mně pomohla najít novou pracovní pozici. Výborná komunikace, podpora během výběrových řízení a zájem o zpětnou vazbu, zda je vše dle mých očekávání. Veškeré problémy ihned řešeny. Mohu vřele doporučit.

Madalina Apostol

SAP Consultant | Luxembourg | umístění na SAP projekt v Praze v roce 2017 | podpora v průběhu projektu

I collaborated with Sarka on the basis of an international project and went through the stages of the full recruiting process, relocation assistance and even post-moving support. Sarka is a skilled, experienced professional IT recruiter with a very friendly, easy going attitude. She is methodical, very open to new approaches and receptive to the collaborator's needs, very responsive. She is fluent in English and helped me have a good experience in Prague as a non-Czech speaker. I found her a great person to collaborate with and I fully recommend Sarka as I am sure she will make any recruiting experience one to matter.

Jaromír Hrubý

CRM Consultant | Praha | zprostředkování nové práce

Se Šárkou Cerovskou byla spolupráce na vysoké úrovni. Její energický a vstřícný přístup pomohl k úspěšnému a rychlému dosažení výsledku. Šárka je přívětivá, efektivní a se smyslem pro stanovení cílů, takže jakákoliv změna v jednání na pracovním teritoriu znamenala rychlý přísun informací a zpětných vazeb. Ve spojení jsme byli často, a proto jsem neměl žádnou potřebu zjišťovat moje stanovisko, jako to většinou bývá u jiných recruitmentských společností. I po úspěšném vyjednání jsme se Šárkou ve spojení a má dotazy ohledně spokojenosti v zaměstnání. Vřele proto Šárku doporučuji a doufám, že všichni s ní budete spokojení jako já.

Standa Kalaš

Poskytovatel int. připojení – Project Manager | Praha | bývalý kolega ve společnosti Timone Management s.r.o.

Pokud hledáte zaměstnance nebo odborníky na projekt, je Šárka ta nejlepší HR, kterou jsem kdy potkal. Je to profesionál každým coulem, a pokud bych chtěl s někým spolupracovat, tak jedině s ní. Děkuji Ti, Šárko, za Tvou profesionální práci, že jsem mohl čerpat mnoho znalostí a praxe právě od Tebe.

Marek Pohl

iOS Developer | Praha | zprostředkování nové práce

Spolupráce se Šárkou byla jedna z mých nejlepších zkušeností v HR oblasti. Od vstupního pohovoru až po podepsání smlouvy s vámi Šárka sdílí radosti a strasti, její milé a vlídné vystupování vám zmírní případný strach z neúspěchu a zkrátka víte, že se na Šárku můžete spolehnout. Kandidáti pro Šárku nejsou jen další prázdný životopis a tučná provize. Šárka je profesionál a osoba na svém místě. Jsem moc rád, že jsem na její oslovení odpověděl, protože to vedlo k nalezení skvělé pozice. Děkuji a všem doporučuji!

Jan Kelemen

Service Desk Specialist | Praha | zprostředkování nové práce

Měl jsem těžkou situaci a nemohl jsem najít žádnou pozici a nevěděl jsem vlastně ani co bych chtěl dělat. Poté mi od Šárky přišla zpráva s nabídkami na 2 pozice a v následujícím týdnu jsem už hledat nemusel. Velmi rychlé jednání, příjemná osoba a úžasná pracovní nabídka, která mi obrátila život vzhůru nohama. Baví mě chodit do práce a čas v ní si užívám, nikdy by mě nenapadlo, že takováto pozice by byla pro mě. Určitě doporučuju Šárku pro kohokoliv, kdo je na vážkách.

bottom of page