top of page

PROTOŽE

Já pracuji jinak!

Plně si uvědomuji, že v dnešní době velké konkurence, a to v každém odvětví, je potřeba dělat něco jinak, aby člověk obstál mezi ostatními, a především byl spokojený sám se sebou, aby měl ten hezký pocit z dobře vykonané práce. Nevymýšlím nějaké nové inovativní postupy, které by změnily svět v HR nebo IT a ani nenabízím vyčerpávající spektrum služeb, nic takového. Asi jsem konzervativní nebo nemám dostatek nápadů. :-)

Bohužel čím dál více si všímám, že z pracovního prostředí, a nejen z něho, se nějak vytrácí poctivost, slušnost, profesionalita, selský rozum, respekt a férové jednání. Stavím tedy mé služby na těchto slovech a spokojení kandidáti i společnosti, pro které vhodné kandidáty hledám, jsou mi důkazem, že dělám správně, a že někdy méně znamená více.

Níže uvádím pár bodů, proč byste měli využít mých služeb, ať už jste IT jednotlivec, který má chuť na nový pojekt nebo společnost, která na nový projekt potřebuje nějaké IT jednotlivce. Budu ráda, když k mým spokojeným klientům budete patřit i vy!

Jak tedy přistupuji ke kandidátům?

Jednám fér, nabízím pozice pro potenciální zaměstnavatele, které mám prověřené a stojím si za jejich profesionálním přístupem.

Znáte tuto situaci? “Předám Vaše požadavky a CV patřičné společnosti, a co nejdříve se Vám ozvu se zpětnou vazbou” - čekání trvá týden, měsíc a třeba se ani jakékoliv vazby nedočkáte, jste jen jedno CV z mnoha, na stole, někde v HR společnosti… Takto já nepracuji! Dávám zpětnou vazbu často již v den pohovoru u mého partnera. Pokud tedy je nějaká novinka, věřte, že o ní budete vědět! Máte přehled o všech krocích, které jsem podnikla nebo mám podniknout.

S většinou kandidátů jsem i po nástupu do nového procesu stále v kontaktu a zajímá mě, jak si v nové práci vedou, zda jsou spokojení.

Jsem přátelská, upřímná a otevřená osoba, která se snaží mluvit se svými kandidáty narovinu a poskytnout jim maximální podporu. Jednám s nimi poctivě a férově.

Na nic si nehraji, nábor IT kolegů mě baví již několik let a pořád mně přináší nové zkušenosti a radost.

Věřím, že když máte rádi to, co děláte, pak se úspěch dostaví. Stejným způsobem přistupuji ke své práci.

Respektuji individualitu každého kandidáta a mám ráda otevřenou komunikaci.

Nespamuji Vás s pozicemi, které nejsou odpovídající Vašemu zaměření. Díky mým dlouholetým zkušenostem cílím jen na ty kandidáty, pro které je daná pozice vhodná.

A jaký je můj přístup ke společnostem?

Zakládám si na dobrých vztazích, nejdůležitější je pro mě férové jednání.

Se svými kandidáty jsem ve spojení již několik let, sami proaktivně píší, že budou hledat, děkují za odlišný přístup, a to mě v dnešní době velké HR konkurence přesvědčuje o tom, že svoji práci dělám správně.

Nemusím pracovat s interními systémy nebo dodržovat čas vyžadující postupy. Moje práce je rychlá a efektivní. Vím, že někdy záleží na minutách, aby se vhodný kandidát rozhodl.

S kandidáty jsem i po nástupu na nový projekt nebo do nového pracovního procesu v kontaktu a získávám jejich zpětnou vazbu, a díky tomu mohu v budoucnosti opět o něco detailněji podat informace o týmech, projektech a celkovém prostředí ve vaší společnosti.

Mým hlavním cílem je spokojenost všech stran, tedy i mé, a to je právě docílením spokojenosti klienta i kandidáta.

Snažím se být lidská i k firmám a poskytnout něco více, jako individuál, vnést do naší spolupráce rozumný nadhled.

Nepracuji za odměny velkých recruitmentských společností, a vždy jsem ochotná se dohodnout, na základě individuálního obchodu a finančních možnostech.

Nejsem zatížená provozní slepotou, jsem zaměřená na výsledek.

Na základě mých dlouholetých zkušeností většina interních HR specialistů nemá čas na aktivní oslovování kandidátů a spoléhají ve větší míře na pasivní inzerci.

Věnujte se i nadále interním záležitostem ve vaší společnosti a nechte aktivní oslovování na mně!

bottom of page