POZICE

Níže je přehled všech pozic, které pomáhám obsadit, a tím najít nové tváře pro mé partnery. Popis pozice je ve formátu PDF a zobrazí se po kliknutí na název pozice nebo symbol šipky. Dokument je poté možné stáhnout.  

Praha

Web

Podílej se na tvorbě kreativy pro aplikace, webové prezentace nebo grafiky pro sociální sítě a přidej se do nerozlučného týmu, kde na svoji práci nebudeš nikdy sám a uč se od seniorních kolegů. To vše v česko-slovenské dynamické společnosti s originálními kancelářemi, s moderní a uvolněnou firemní kulturou v šesti městech v České republice. Tvoř pro přední e-commerce společnosti i startupy nejen na evropském trhu a pojď nám pomoci posunout grafiku dále.

Praha

E-Commerce

Mezi top IT profesionály, kteří dávají život unikátním digitálním projektům, hledáme člověka, který s námi půjde do velkých výzev pro zahraniční korporáty, ale i tuzemské startupy. Pokud máš hlavu plnou nápadů a dokážeš, i navzdory nepředvídatelným výzvám, dotáhnout vše do úspěšného konce, přidej se k nám!

Praha

Betting SW

Jsi zkušený PHP developer, co preferuje backendové technologie a Tvojí misí je vedení lidí, nikoliv jejich řízení - prostě a jednoduše rozvoj a vedení týmu k soběstačnosti? Pustíš se do výzvy v podobě hledání omezení a jejich řešení v rámci vývoje, a to od businessu až po dodání klientům, nasazování microservice a používání technologií Mongo, Redis, Elastic, PgSQL, TypeScript, PHP a dalších? Endless story jako všude jinde, technický dluh a monitoring?

remote

E-Commerce

Pojď se podílet na projektech pro přední e-commerce společnosti i startupy na tuzemském i světovém trhu a pomoc posunout vývoj dále. Hledáme frontend vývojáře, který má zkušenost s React.js, TypeScript, JavaScript s použitím ES6 features a chce se i nadále učit a rozvíjet.

remote

IT / ICT

Přidej se k týmu přátelských kolegů české IT společnosti, která se zaměřuje na oblast kontaktních center, telekomunikačního softwaru i hardwaru, podnikových informačních systémů, cloud i CRM a spolupracuj s námi na projektech datového centra a starej se o spokojenost našich koncových zákazníků. Práci je možné dělat z velké části z domova.

Praha

IT / ICT

Přidej se k přátelskému týmu Cloud divize, která se specializuje na consulting a solution architecting pro naše klienty v ČR i zahraničí. Námi nabízené služby jsou zastoupeny zejména v oblasti AWS a Azure cloudu, automatizace a pokročilého DevOps. Svojí velikostí a rozmanitým portfoliem služeb se nám daří pracovat jak pro zahraniční korporáty, tak pro startupy v USA i v Čechách. Aktuálně hledáme někoho, kdo by se zapojil do velkého a dlouhodobého projektu v segmentu automotive. Tým vede velmi zkušený Team Leader, který je připraven vzít do party jak mediora, tak seniora.

remote

E-Commerce

Máte zkušenost s webovým vývojem, tvorbou vyladěných kódů a chcete se podílet na vývoji back-end FinTech platformy nebo pracovat na velkých e-commerce projektech, kde Vás potkají zajímavé výzvy? Naši vývojáři tvoří nerozlučný tým, takže na svoji práci nikdy nebudete sám. Samozřejmostí je možnost učit se od velmi seniorních kolegů. To vše v české dynamické společnosti s pobočkami s moderní a uvolněnou firemní kulturou v šesti městech v České republice. Tvořte pro přední e-commerce společnosti i startupy nejen na evropském trhu a pojďte nám pomoci posunout vývoj dále s možností rozvíjet i sám sebe...

Praha

Betting SW

Přidejte se k DB týmu, který má nyní 5 členů. Pojďte spolupracovat na rozjezdu větších projektů, kdy chceme kompletně přepracovat stávající databázovou vrstvu a přejít na PostgreSQL 10. Na současné verzi před námi stojí výzva zvyšujícího se objemu požadavků na DB a tedy optimalizace DB a nasazení Pgpoolu. Nemusíte umět všechno, důležitá je chuť se zlepšovat.

Praha

IT / ICT

Nabízím pracovní příležitost začínajícím IT nadšencům, kteří jsou absolventi SŠ/VŠ nebo je láká IT svět a hledají startovací pozici. Jedná se o práci v české společnosti, kde dostanete příležitost proniknout do světa ERP, telco, cloud řešení, CRM apod.

Praha

Betting SW

Jsi zkušený PHP developer, co preferuje backendové technologie? Chceš pracovat na rozsáhlém produktu s širokým stackem, mít možnost věci měnit, pokud to bude podložené argumenty a rozvíjet a posouvat dál naši in-house betting platformu a její technické řešení? Stojí před Tebou výzva v podobě rozsekání (granulování) monolitu do microservices, optimalizace ve spolupráci s databází. Pustíš se do ní?

Praha

Betting SW

Chceš spolupracovat na rozvoji automatizace a monitoringu systémů v provozu a zajišťovat jejich vysokou dostupnost a škálovatelnost? Stojí před námi výzva v podobě orchestrace aplikací (kontejnerů) a nasazení rozšiřování monitoringu, abychom věděli o všem důležitém…

Praha

Betting SW

Nabízím pracovní příležitost pro zkušeného full stack developera, který má zkušenost i s vedením kolegů a baví ho vývoj v PHP, React, TypeScript a je pro něj důležitý kolektiv, hledá dlouhodobou spolupráci a zajímá ho sport a sázkové prostředí. Momentálně rozjíždíme větší projekty a postupné přepisování stávajícího systému, převážně nové API. Na web desktopu se jedná zejména o práci v Reactu s Reduxem na našich klíčových aplikacích pro sázení.

Praha

ERP / IT

Rozšiřujeme tým o přátelského a komunikativního kolegu či kolegyni, kteří mají zkušenost s ERP systémem jako Helios, SAP či MS Dynamics AX a nebojí se používat aktivně angličtinu.

Please reload

Buďme v kontaktu
ŠÁRKA CEROVSKÁ
NEZÁVISLÝ HR KONZULTANT V IT OBLASTI
SARKA@CEROVSKA.COM
(+420) 604 665 792‬
© 2020 ŠÁRKA CEROVSKÁ