top of page

O MNĚ

V období 03 / 2009 až 12 / 2017

jsem byla Account Manager ve společnosti Timone Management s.r.o. Je to dynamická  IT outsourcingová společnost, která se specializuje na vývoj a řízení softwarových aplikací pro zákazníky, budování a udržování klíčových týmů programátorů a IT specialistů.

V této společnosti jsem měla na starosti: nábor kandidátů na IT pozice (vývojáři, QA specialisté, administrátoři, analytici a konzultanti, SAP specialisté, IT manažeři apod.). Využívání interních a externích databází, sociálních sítí jako LinkedIn, Facebook atd. Specifikace pozice, vytváření inzerátů, výběr a předvýběr kandidátů pomocí telefonních interview, vedení pohovorů, příprava kandidátů na schůzku u partnera, osobní účast na těchto pohovorech. Odpovědnost za dodávku IT specialistů. Práce s interním CRM. Péče o zaměstnance během probíhajícího projektu. Budování dlouhodobých vztahů s kandidáty. Další HR aktivity...

Nyní je mým hlavním cílem

najít ty správné kandidáty pro mé klienty a poskytnout podporu oběma stranám. IT náboru pro různé společnosti se věnuji již 13 let a při mé práci se zaměřuji na: vyhledávání IT specialistů - administrátoři - systémový, network, DB, vývojáři (Java, PHP, JavaScript, .NET, C/C++, Oracle, SQL apod.), SW architekti, QA specialisté, analytici a konzultanti, IT manažeři atd. Spolupráce s klientskými společnostmi, budování obchodních vztahů s cílem lépe porozumět jejich potřebám a požadavkům v oblasti náboru. Screening kandidátů, pohovory, příprava podkladů a nakonec prezentace kandidátů svým klientům.

Významnou součástí mé práce je vytváření partnerství s novými klienty, kteří hledají nové kolegy.

bottom of page